Renault Spider
Le Renault Spider est un roadster emblématique produit entre 1996 et 1999, qui allie design audacieux et performances sportives. Avec son châssis léger et son moteur de haute performance, ce modèle a su séduire les passionnés de voitures classiques et de sports automobiles, en offrant une expérience de conduite unique et exaltante. Sa rareté et son caractère distinctif en font un objet de convoitise parmi les collectionneurs.
Fiche technique
| Années de production | Moteur | Puissance | Transmission | Poids | 0-100 km/h |
|---|---|---|---|---|---|
| 1996-1999 | 2.0 L 4 cylindres | 150 ch | Boîte manuelle à 5 vitesses | 900 kg | 5.9 secondes |
Guide de l'acheteur
Lorsque vous envisagez d'acheter un Renault Spider, il est essentiel de vérifier l'état général du châssis et de la carrosserie, car ces véhicules peuvent souffrir de corrosion. Assurez-vous également de tester le moteur et la transmission pour détecter d'éventuels problèmes mécaniques. Les prix des Renault Spider varient, mais ils ont tendance à augmenter, surtout pour les modèles bien entretenus et avec un faible kilométrage. Les versions les plus recherchées sont celles avec des options de personnalisation ou des éditions limitées, qui peuvent considérablement valoriser le véhicule.
Renault Spider — Eladva
Gyakori kérdések
Jól fogynak a Renault Spider modellek?
A Benzinen meghirdetett 3 Renault Spider közül 1 talált vevőre, azaz a lezárult értékesítések 33 %-a.
Van most eladó Renault Spider?
Jelenleg nincs eladó Renault Spider. Iratkozzon fel a modellre, hogy értesüljön, amint új kerül fel.
Hogyan vásárolhatok Renault Spider modellt a Benzinen?
Minden járművet részletes fotóriporttal, előéletével és az eladó és a közösség nyilvános beszélgetésével mutatunk be. Online licitál; ha nyer, a Benzin biztosítja a fizetést és végigkíséri a szállításig.
Hogyan értesülhetek a következő Renault Spider modellekről?
Iratkozzon fel a modellre ezen az oldalon: e-mailt kap, amint egy Renault Spider eladóvá válik a Benzinen.
Üdvözöljük a Benzinnél, az első európai online aukciós platformon, ahol sport- és gyűjtői járműveket árulnak.
Fedezze fel a teljes körű, átlátható hirdetéseket, megbízható vevőket és eladókat, valamint a legalacsonyabb díjakat a piacon. Autójának megvásárlása és eladása élvezetes lesz: csatlakozzon a Benzin.
English
Français
Español
Italiano
Deutsch
Polski
Magyar