Mercedes-Benz AMG GT
Le Mercedes-Benz AMG GT est une véritable icône de la performance automobile, produite entre 2015 et 2022. Avec son design captivant, ses performances époustouflantes et son héritage de course, ce modèle est très prisé par les collectionneurs et les passionnés d'automobiles. Sa combinaison de luxe et de puissance en fait une voiture de sport exceptionnelle sur le marché.
Fiche technique
| Années de production | Moteur | Puissance | Transmission | Poids | 0-100 km/h |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015 - 2022 | V8 biturbo de 4,0 L | 462 - 730 ch | Automatique à 7 rapports | 1 540 kg | 3,2 - 3,6 s |
Guide de l'acheteur
Lorsque vous envisagez d'acheter un Mercedes-Benz AMG GT, il est essentiel de vérifier l'historique d'entretien et l'état général du véhicule. Les problèmes courants à surveiller incluent l'usure des freins et des pneus, ainsi que des éventuelles fuites d'huile. Les versions les plus recherchées incluent les modèles AMG GT R et AMG GT Black Series en raison de leurs performances améliorées. Les tendances de prix varient, mais ces voitures conservent généralement une bonne valeur sur le marché des enchères.
Mercedes-Benz AMG GT — Sprzedane
Najczęstsze pytania
Czy Mercedes-Benz AMG GT dobrze się sprzedaje?
2 z 16 Mercedes-Benz AMG GT wystawionych na Benzin znalazło nabywcę, czyli 13 % zakończonych sprzedaży.
Czy jakiś Mercedes-Benz AMG GT jest teraz na sprzedaż?
Obecnie żaden Mercedes-Benz AMG GT nie jest na sprzedaż. Subskrybuj model, aby otrzymać powiadomienie, gdy pojawi się nowy.
Jak kupić Mercedes-Benz AMG GT na Benzin?
Każdy pojazd przedstawiamy ze szczegółową dokumentacją zdjęciową, historią i publiczną wymianą zdań między sprzedającym a społecznością. Licytujesz online; jeśli wygrasz, Benzin zabezpiecza płatność i towarzyszy Ci aż do dostawy.
Jak dowiedzieć się o kolejnych Mercedes-Benz AMG GT?
Subskrybuj model na tej stronie: otrzymasz e-mail, gdy tylko Mercedes-Benz AMG GT trafi na sprzedaż na Benzin.
Witamy w Benzin, pierwszej europejskiej platformie aukcyjnej online dla pojazdów sportowych i kolekcjonerskich.
Znajdujemy i wybieramy godnych zaufania sprzedawców, publikujemy kompleksowe, uczciwe ogłoszenia i oferujemy najniższe opłaty na rynku. Tak powinny działać aukcje: dołącz do nas.
English
Français
Español
Italiano
Deutsch
Polski
Magyar